2022-12-05

Lapkričio 27 dienos popietę Babtų kultūros centre vyko uždaras padėkos vakaras ,,Pabūkime kartu’’. Babtų seniūnija, kultūros centras, gimnazija šventę organizavo tam, kad kartu padėkotų rėmėjams, globėjams, meno kolektyvų nariams.
🎈Į renginį atvykęs Kauno rajono meras Valerijus Makūnas su pavaduotoju Antanu Nesteckiu pabrėžė, kad Babtai yra išskirtinė seniūnija ne tik plotu, bet ir žmonėmis. Babtiškiai ypač daug dėmesio skiria žemės ūkiui, todėl kraštas garsėja sodininkystės ir daržininkystės pasiekimais. Vis daugiau gyvenvietės viešųjų erdvių pritaikomos poilsiui bei aktyviam laisvalaikiui.
🎈Dėkoti, kad tokie esame, kad kuriame kultūrą, kuri pamaitina mūsų visų sielas, tiems, kurie suteikia finansines ir materialines sąlygas kultūrą auginti, plėtoti, skleisti, tiems, kurie savo prisidėjimu padeda kokybiškiau realizuoti menines idėjas ir projektus, kad prisideda prie Babtų seniūnijos puoselėjimo, gerovės kūrimo, bendruomenės stiprinimo.
🎈 Pirmoje renginio dalyje dalyvius pasitiko gyva saksofono muzika. Visi turėjo galimybę iškilmingai praeiti raudonu kilimu ir įsiamžinti balionais išpuoštoje fotosienelėje. Renginio programoje netradiciškai prisistatė visi Babtų kultūros centro kolektyvai, šiltai padėkota meno mylėtojams, rėmėjams, partneriams.
🎈Visiems JUMS, visiems MUMS tariame AČIŪ Antroje renginio dalyje mus linksmino muzikine ir interaktyvia programa vedėjų komanda ,,O va dabar bus’’.
Nuotraukų autorius – @Paulius Vasiliauskas