2023-11-14

🗓 Lapkričio 22 d., trečiadienį, 17.30 val. į Babtų kultūros centrą atvyksta chrizmatiškoji Aušrinė su savo Jubiliejinio koncerto programa, skirta 30-mečiui scenoje! Jūsų lauks speciali programa, kurioje skambės visų laikų geriausi šlageriai bei naujos dainos. Kartu programoje merginų šokių grupė „Meliha” džiugins vyrus, o aistringasis šokėjas Giedrius kaitins moterų kraują 💃
🎟 Bilietus platina Babtų kultūros centras (Sodų g.1, Babtai; tel. 865625420). Bilieto kaina TIK 9€ (vaikams iki 3m nemokamai). Renginio dieną bilietai po 12€!
🎤 Kviečiame visus Babtų bei aplinkinių miestelių gyventojus nuotaikingu muzikiniu pasimatymu praskaidrinti savo trečiadienio vakarą!
⭐️ Sceninis vardas Tikroji išdykelė slepia daugybę visiems gerai pažįstamų kūrinių akordų, kaip „Deimantinė širdis”, „Pakeleivė” ar „Meilės Galia”. Per pastaruosius metus atlikėja Aušrinė pakeitė ne tik sceninį vardą, bet ir papildė visiems gerai žinomą repertuarą įtraukiančiomis, užburiančiomis dainomis, kuriomis kartu pasimėgauti kviečia savo koncerte.