2022-09-12

Ilgai laukta TRADICINĖ Babtų miestelio šventė ,,OBUOLINĖS’’ įvyko! 🤩🤩🤩
🍎Rugsėjo 10 dienos pavakarę į Babtus sugūžėjo kapelos, kurios Babtų krašto žmonėms ir atvykusiems žiūrovams dovanojo smagią muzikinę programą. Sulaukėme Vandžiogalos laisvalaikio salės liaudiškos muzikos kapelos ,,Griežlė’’ (vadovas Andrius Morkūnas), Kėdainių kultūros centro Kalnaberžės skyriaus liaudiškos muzikos kapelos ,,Beržynėlis’’ (vadovas Vytautas Danauskas). O kaip be mūsų kapelos “Šventupis ” su vadovu Jonu Girniumi priešakyje. Jie tradiciškai savo dainomis nuspalvino “Obuolinių” šventės pradžią. Nekantraudami laukėme svečių iš Klaipėdos – kapelijos ,,Mingė’’pasirodymo. Jie visus užbūrė vyriškais balso tembrais ir dainingumu ir pelnė šventės dalyvių simpatijas.
Šventinio vakaro kulminacija – šokiui ir aktyviam judesiui pakvietė pop muzikos grupė ,,TAUTINIS BRANDAS’’.
🍎Tradicijas reikia saugoti,,o viena iš jų Babtuose – “Metų žmogaus” nominacija, kuri iškilmingai skelbiama “Obuolinių” šventės metu. Šiais metais metų kolektyvu išrinktas Babtų kultūros centro moterų choras “Gynia” (vadovė Danutė Šakalienė) už aktyvią koncertinę veiklą ir Babtų krašto garsinimą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
🍎Šįmet į šventę aktyviai įsitraukė medžiotojų klubas ,,ANTAGYNĖ”, kurie šventės dalyvius, svečius ir publiką vaišino miško skanėstu, pristatė medžiotojų trofėjų parodą, Jau tapo tradicija , kad renginyje LAMMC sodininkystės ir daržininkystės institutas kvietė degustuoti obuolius ir pristatė naujas jų veisles.
🍎Babtų seniūnijos žmonės turėjo galimybę dalyvauti skaniausios obuolienės konkurse! Norisi labai padėkoti aktyvioms seniūnijos bendruomenėms – Pagynės, Babtų ir Sitkūnų – ne tik už konkurso apipavidalinimą ir pristatymą, bet ir už šaunią bendrystę, šiltą tarpusavio bendravimą.
🍎Šventės erdvę papuošė Babtų lopšelio – darželio auklėtinių ir Babtų gimnazijos mokinių piešinių paroda.
Mažuosius šventės dalyvius džiugino įvairios rungtys, žaidimai ir skanumynai!
🍎Renginio pabaigoje visi sulaukė netikėtumo – įspūdingo dydžio šventinio ,,Obuolinių’’ septynių kilogramų torto, kuris į aikštę buvo įvežtas skambant fanfaroms ir blyksint “Viduramžio pasiuntinių” šventiniams ugnies efektams.
🍎Dėkojame renginio partneriams: Babtų seniūnijai ir jos darbuotojams, Babtų bendruomenei, Babtų gimnazijai, lopšeliui – darželiui, amatininkams ir visiems šventės dalyviams!!
Dėkojame remėjams: Generalinis remėjas : UAB Salpronė dovanojo “Tautinio brando” koncertą. Už sceną dėkojame Agrokoncernui, parduotuvei ,,Ancė’’ už dovanas kolektyvams, seniūnaičiui Jonui Lužaičiui už laisvalaikio pramogų prizą,” My life force” už vitaminų dovanas, Karate klubui už dovanų kuponus, Babtų medelynui už dovanas kapeloms, UAB “Tauriga”, Babtų seniūnijos ūkininkams, Medžiotojų klubui ,,Antagynė’’. 😍😍😍
Smagu buvo stebėti Jūsų visų laimingus veidus, džiaugtis aktyviu įsijungimu į visas renginyje organizuotas veiklas, už aplodismentus, gerus žodžius ir šiltus palinkėjimus mums, renginio organizatoriams. 🥳🥳🥳