2023-09-13

🍎Rugsėjo 9 dieną Babtai pasitiko rudenį tradicinę ,,Obuolinių’’ švente! Babtų kultūros centras dovanojo įspūdingą muzikinę programą. Šventėje koncertavo ansamblis ,,LAV TRIO’’ kartu su renginio vedėja Loreta Sungailiene, grupė ,,Žemaitukai’’, atlikėja Egle Jakštyte.
🍎Miestelio centras pavirto žaidimų ir edukacijų erdve! Šventės dalyviai turėjo galimybę: pasigrožėti Babtų lopšelio – darželio vaikų piešinių paroda, aplankyti medžiotojų klubo ,,Antagynė” medžioklės trofėjų parodą, pasivaišinti Egidijaus ir Sonatos Gasiūnų tradicine virta obuoliene ir Babtų gimnazijos virta koše, sudalyvauti LAMMC sodininkystės ir daržininkystės instituto obuolių degustacijoje ir obelų veislių pristatyme, nemokamai gauti kokybiško komposto iš Kauno regiono atliekų tvarkymo centro ,,Atiduotuvių kiemelio”, apsilankyti iš Pagynės atkeliavusioje naminių paukščių parodoje – ,,Gyvasis kampelis’’, įsiamžinti video platformoje, pajodinėti ant jojimo klubo ,,Kariūnas’’ ponio ir žirgų ir dar daug kitų pramogų.
🍎TRADICIJAS REIKIA SAUGOTI, VIENA IŠ JŲ – kiekvienais metais Babtų seniūnijoje išrenkamas ir apdovanojamas METŲ ŽMOGUS. 🍎Šįmet juo tapo – Babtų klebonas ŽILVINAS ZINKEVIČIUS. 🍎
🍎Dėkojame visiems renginio rėmėjams ir partneriams 🍎
Nuotraukų autoriai: Ernestas Liutkus ir Milda Urbanavičienė 📸📸