+370 37 555141 babtukc@gmail.com hide hide hide

Folkloro ansamblis „Griežlė“

Folkloro ansamblis „Griežlė“ į pirmąją repeticiją susibūrė 2004 metų spalį. Tų pačių metų gruodžio 10 d. įvyko pirmasis viešas ansamblio pasirodymas – kultūros centro salėje surengta advento popietė. Nuo tada ir skamba ansamblio dainos – repertuare vyrauja dzūkiškos ir aukštaitiškos, nors mokame ir žemaitiškų bei suvalkietiškų, mat ansamblio dalyviai suvažiavę Vandžiogalon iš įvairių Lietuvos regionų. 

Parengtos koncertinės programos „Advento vakaronė“, „Laisvės kovų dainos (karinės, partizanų, tremtinių dainos)“, „Mūsų dainos (skambiausios, mėgiamiausios ansamblio dainos)“. Programų trukmė – iki 50 minučių (lanksčiai priderinama prie renginio formato). Koncertuose puošiamės XIX a. pabaigos – XX a. pradžios tautiniais kostiumais. Šiuo metu ansamblyje yra 15 dalyvių.

Ansamblis dažnai koncertuoja įvairiuose Kauno rajono renginiuose, dalyvauja respublikinėse ir Kauno rajono Dainų šventėse, tarptautiniuose folkloro festivaliuose „Skamba skamba kankliai“ Vilniuje ir „Atataria lamzdžiai“ Kaune, mielai vyksta ir kitur, kur tik yra kviečiamas.

Nuo pat įsikūrimo ansambliui vadovauja Andrius Morkūnas.

www.facebook.com/griezle/

tel. 8-682-27282

el. paštas gadula@gmail.com

 Folkloro ansamblis „Griežlė“. 2014 m. dainų šventės dalyvis. Suteikta II kategorija.

Folkloro ansamblis „Griežlė“. 2018 m. dainų šventės „Vardan tos“ dalyvis. Suteikta II kategorija.


Vadovas Andrius Morkūnas.